Obiektywy Fujinon

Fuji to globalna korporacja High-tech założona 80 lat temu jako producent filmów fotograficznych. W odpowiedzi na pojawiające się nowe potrzeby klientów firma wykorzystując swoje doświadczenie i technologie zdywersyfikowała swoją działalność, piastując pozycję lidera w wielu segmentach przemysłu fotograficznego.

Marka Fujinon jest rozpoznawana na całym świecie, dzięki swoim innowacyjnym i niezawodnym produktom w dziedzinie obiektywów telewizyjnych i filmowych, lornetek, obiektywów CCTV, obiektywów do systemów wizyjnych, a także specjalnych produktów optycznych, takich jak projektory cyfrowe, samochody, i wielu innych.

Systemy wizyjne

Obiektywy Fujinon do wizji maszynowej to precyzyjna optyka z minimalnym zniekształceniem zapewniającym wysoką jakość obrazu, nawet w trudnych warunkach. Szeroka gama obiektywów do systemów wizyjnych marki Fujinon oferuje duże zróżnicowanie obiektywów niskich i wysokich rozdzielczości. Ofertę uzupełniają produkty specjalnie, takie jak obiektywy z specjalnymi powłokami, obiektywy szerokokątne typu „rybie oko”, oraz inne customowe rozwiązania.

Fujinon jest rekomendowany przez wielu producentów kamer do systemów wizyjnych.

Oferowane przez nas serie obiektywów:

Seria CF-ZA – 1.1″ Fixed-Focal Lenses – 23 Megapixel

Seria HF-12M- 2/3″ ~ 1″ Fixed-Focal Lenses – 12 Megapixel

Seria HF-XA – 2/3″ ~ 1.1″ Fixed-Focal Lenses – 5 Megapixel

Seria HF-SA – 2/3″ Fixed-Focal Lenses – 5 Megapixel

Seria CF-HA – 1″ Fixed-Focal Lenses – 1.5 Megapixel

Seria HF-HA – 1/2″~2/3″ Fixed-Focal Lenses – 1.5 Megapixel


Katalog obiektywów z mocowaniem C firmy Fujifilm: