System wizyjny In-Sight Micro

Produkt wycofany z oferty.
Zapytaj o alternatywny nowszy produkt: cognex@eltron.pl

Mały, inteligentny, prosty w implementacji, a teraz również z funkcją rozpoznawania kolorów! Firma Cognex zadbała o to, aby nowa generacja systemów wizyjnych In-Sight® Micro miała wszystkie te cechy i nie tylko.

Najmniejszy… In-Sight Micro to kompletny system wizyjny w obudowie o wymiarach jedynie 30 mm x 30 mm x 60 mm — jest to wielkość kamery ze zdalną głowicą. Niewielkie wymiary w połączeniu z unikalnym, nieliniowym narzędziem do kalibracji, które pozwala na mocowanie pod kątem do 45 stopni sprawiają, że In-Sight Micro idealnie nadaje się do montażu w niewielkich przestrzeniach, na robotach i na trudnodostępnych urządzeniach w dowolnym miejscu na linii produkcyjnej.

Najbardziej inteligentny… In-Sight Micro zawiera w sobie sprawdzoną bibliotekę narzędzi wizyjnych Cognex pozwalających na bardzo szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki interfejsowi EasyBuilder® nawet najbardziej potężne narzędzia wizyjne mogą być obsługiwane przez użytkowników z niewielkim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Najprostsze… Nie potrzeba komputera PC! Unikalny panel interfejsu operatorskiego VisionView® sprawia, że monitorowanie procesów produkcyjnych jest łatwe jak nigdy dotąd. VisionView automatycznie wykrywa w sieci wszystkie systemy wizyjne Cognex i może wyświetlać jednocześnie na sąsiadujących ekranach informacje z aż dziewięciu systemów wizyjnych naraz.

W kolorze!

Nadeszła kolorowa rewolucja – teraz z dwoma nowymi narzędziami rozpoznawania koloru i trzema nowymi modelami do wyboru, rodzina urządzeń In-Sight Micro wyznacza nowe standardy w dziedzinie kompletnych systemów wizyjnych rozpoznających kolor. Od przetwórstwa spożywczego po pakowanie artykułów konsumpcyjnych; od inspekcji w branży farmaceutycznej po montaż samochodów – In-Sight Micro oferuje rozwiązania dla najbardziej wymagających zastosowań związanych z rozpoznawaniem kolorów, w tym sortowanie i identyfikację na podstawie koloru, weryfikację montażu i wysoce precyzyjne monitorowanie odcieni kolorów.

Czy to w przypadku kontroli pojedynczego punktu lub do budowania sieci systemów wizyjnych w całej fabryce, szeroka gama systemów wizyjnych In-Sight Micro jest w stanie sprostać wymogom cenowym i funkcjonalnym we wszystkich zastosowaniach.

Systemy wizyjne In-Sight Micro ogólnego przeznaczenia.
In-Sight 1020 Podstawowy system z ograniczonym zestawem narzędzi*, wyłącznie z interfejsem EasyBuilder (640×480)
In-Sight 1050 Podstawowy system z ograniczonym zestawem narzędzi* plus opcja arkusza kalkulacyjnego (640×480)
In-Sight 1100 Model z najlepszym stosunkiem cena/parametry z pełną biblioteką narzędzi (640×480)
In-Sight 1400 System wizyjny o najwyższej szybkości (640×480)
In-Sight 1403 System wizyjny o najwyższej rozdzielczości w rozmiarze Micro (1600×1200)

Systemy rozpoznające kolor

In-Sight 1100C Podstawowy system z wykrywaniem koloru (640 x 480)
In-Sight 1400C Najszybszy system z wykrywaniem koloru (640 x 480)
In-Sight 1403C System o wysokiej rozdzielczości z wykrywaniem koloru (1600 x 1200)

Kamery inteligentne w wersji ID

In-Sight 1110 Wersja wyłącznie do odczytu identyfikatorów (640×480)
In-Sight 1410 Najszybszy czytnik identyfikatorów bez dodatkowych opcji (640×480)
In-Sight 1413 Czytnik identyfikatorów o największej rozdzielczości bez dodatkowych opcji (1600×1200)

* Ograniczony zestaw narzędzi oznacza dostępność wszystkich narzędzi wizyjnych In-Sight z wyjątkiem odczytu/weryfikacji kodów identyfikacyjnych i tekstu, kalibracji nieliniowej i systemu PatMax®.