Technologia Xpand

Technologia Xpand zwiększa pokrycie pola widzenia czytnika kodów kreskowych o ponad 50%!

Aktualnie klienci logistyczni stawiają coraz więcej wymagań dotyczących zwiększenia produktywności oraz obniżenia kosztów pracy. Oferowaną przez nas innowacją jest Xpand, ze względu na to, że technologia ta zwiększa pole widzenia pojedynczego DataMan 300 o ponad 50%. Dzięki takiemu rozwiązaniu wykorzystuje się mniej czytników, skracając czas instalacji oraz konfiguracji.

Dzięki tej technologii dystrybucja detaliczna czy obsługa bagażu na lotniskach mogą być rozwiązywane przy użyciu mniejszej liczby czytników, co upraszcza instalację projektu i zmniejsza ogólne koszty.

Zastosowania logistyczne

Oparte na obrazie czytniki kodów kreskowych Cognex są zoptymalizowane za pomocą opatentowanych algorytmów, aby zapewnić stałą wysoką wydajność odczytu symboli 1-D i 2-D, niezależnie od rozmiaru, jakości, metody drukowania czy powierzchni. Dodanie Xpand umożliwia jednej jednostce pokrycie większej części taśmy z krótszej odległości roboczej w celu wydajnego sortowania towarów.

Dostępne w wielu rozmiarach

Technologia Xpand jest kompatybilna z czytnikami kodów kreskowych DataMan serii 360, 370, 470 i 503. Jest dostępny w czterech różnych rozmiarach modeli, aby dopasować się do różnych wymagań aplikacji.