Testy wykonalności

Na życzenie klienta przeprowadzamy w naszym laboratorium testy wykonalności aplikacji wizyjnych. Prosimy wówczas o dostarczenie do nas próbek kontrolowanych elementów oraz specyfikacji z zakresem kontroli.

Część klientów nie posiada odpowiedniego doświadczenia w zakresie aplikacji z zastosowaniem systemów wizyjnych. W takiej sytuacji nasi doradcy techniczno-handlowi pomogą w zebraniu niezbędnych danych dotyczących aplikacji, na podstawie których inżynierowie aplikacyjni przeprowadzą testy oraz pomogą w opracowaniu koncepcji i doborze sprzętu. Do każdego zadania wizyjnego podchodzimy indywidualnie, starając się znaleźć optymalne rozwiązanie danego problemu, uwzględniające warunki środowiskowe i ograniczenia mechaniczne stanowiska, wymaganą dokładność kontroli, wydajność produkcji oraz łatwość obsługi i elastyczność systemu.

Preferujemy przeprowadzanie testów w naszym laboratorium, wyposażonym w szereg kamer o różnych możliwościach, specjalistyczną optykę oraz dedykowane systemom wizyjnym oświetlenie.

W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość przeprowadzenia testów u klienta.