O nas

od roku 2008 jest autoryzowanym partnerem firmy Cognex (wówczas uzyskaliśmy status ASP – Automation Solution Provider). Oprócz samej sprzedaży sprzętu, oferujemy Państwu pomoc w zakresie doboru systemów i czujników wizyjnych oraz czytników kodów. Dysponujemy własnym laboratorium bogato wyposażonym w systemy wizyjne i czytniki kodów oraz bardzo szeroki zestaw niezbędnych akcesoriów (oświetlenie i optyka). Na prośbę klienta, na bazie dostarczonych do nas próbek, przeprowadzamy testy wykonalności a następnie przekazujemy raport prezentujący wstępną koncepcję rozwiązania.

Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb i możliwości klienta:

  • Samodzielna realizacja przez klienta – proponujemy szkolenia i asystę przy uruchomieniu
  • Zamówienie gotowego rozwiązania – współpracujemy z kilkoma wyspecjalizowanymi firmami inżynierskimi posiadającymi duże doświadczenie w zakresie integracji systemów wizyjnych. W przypadku kompleksowej realizacji projektu proponujemy kontakt z wybranym integratorem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu aplikacji wizyjnych  m.in. w branży automotive, elektronicznej, farmaceutycznej i medycznej, spożywczej, papierniczej i drukarskiej. Oferujemy pomoc w automatyzacji, poprawie wydajności i jakości produkcji. W 2020 r. rozpoczęliśmy współpracę z firmą Yaskawa, będącej jednym z czołowych producentów robotów przemysłowych. Ta kooperacja otworzyła przed nami nowe możliwości w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań produkcyjnych producentom maszyn, a w przypadku wsparcia ze strony integratorów – także klientom końcowym.

Nasz dział nieustannie się rozwija oraz poszerza swoją działalność – obecnie tworzy go 10 kreatywnych i pełnych zapału osób. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi innowacjami w świecie wizji. Do każdej aplikacji podchodzimy indywidualnie, proponując optymalne rozwiązanie działające w sposób stabilny, powtarzalny oraz efektywny. W naszym portfolio znajdują się wdrożenia inspekcji wizyjnych począwszy od podstawowych kontroli  na czujnikach wizyjnych i odczycie oraz weryfikacji kodu, poprzez bardziej złożone inspekcje realizowane na kamerach inteligentnych, kamerach liniowych oraz systemach wielokamerowych, aż po wykorzystanie zaawansowanych technologii deep learning oraz skanowania 3D w najbardziej wymagających aplikacjach.

Coraz nowsze i doskonalsze algorytmy odczytu kodu – takie jak power grid, czytniki kodów wyposażone w szybkosterowalne lusterko (hssm) zwielokrotniające pole widzenia kamery czy możliwość certyfikowanej weryfikacji jakości kodów bezpośrednio na linii produkcyjnej już teraz poprawiają wydajność procesu w firmach otwartych na najnowsze, nieszablonowe, propozycje producentów.