Weryfikator jakości kodów DataMan 8072

Zaawansowany weryfikator jakości kodów DataMan 8072 drukowanych oraz znakowanych bezpośrednio (DPM)

Certyfikowana weryfikacja służy nam do wystawienia oceny jakości kodu. Weryfikator najpierw wykonuje zdjęcie kodu, oświetlając go zgodnie z założeniami norm. W rezultacie otrzymujemy gotowy raport, który określa zgodność drukowania / znakowania z wytycznymi dla danej branży. Weryfikator jakości kodów DataMan 8072  jest wyposażony w niemal wszystkie wymagane opcje oświetlenia, mocne algorytmy przetwarzania i oceny oraz w kamerę wysokiej rozdzielczości do kontroli najtrudniejszych kodów DPM. W połączeniu z prostym oprogramowaniem DataMan Setup Tool weryfikatory DataMan serii 8070 zapewniają pewne i powtarzalne wyniki dla każdego rodzaju drukowania i znakowania.

Uniwersalne modułowe oświetlenie do weryfikacji jakości kodów na każdej powierzchni

Jako jedyny weryfikator na rynku posiada oświetlenie 30º,45º i 90º, dzięki czemu w łatwy sposób może kontrolować jakość na powierzchniach refleksyjnych, ze skomplikowaną teksturą, czy zakrzywionych. Taka wszechstronność umożliwia szybkie przechwytywanie           i ocenianie obrazów kodu, w celu weryfikacji zgodności        z wytycznymi AIM DPM Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej (ISO / IEC TR 29158).

Weryfikator jakości kodów DataMan 8072 to najbardziej poręczny  i uniwersalny weryfikator dostępny na rynku.

  • 17 x 13 i 27 x 20 mm pole widzenia (FOV)
  • 3.5 i 6,0 mil min. szerokość modułu

Szybkie, dokładne algorytmy zapewniają wiarygodne i powtarzalne wyniki

Weryfikator jakości kodów DataMan 8072 jest wyposażony w najnowszą technologię i oprogramowanie do szybkiej i niezawodnej oceny nawet najtrudniejszych kodów DPM. Szybkie lokalizowanie i możliwości dekodowania w połączeniu  z niezawodnymi algorytmami oceny, zapewniają szybkie, dokładne i powtarzalne wyniki.

Oprogramowanie DataMan Setup Tool oblicza ogólną ocenę na podstawie kilku parametrów jakości, takich jak kontrast symbolu, modulacja, uszkodzenie wzoru i możliwość dekodowania. Szczegółowe wyniki pokazują, czy kody spełniają standardy branżowe. Automatycznie generowane raporty mogą służyć do wykazania zgodności, ale także pomóc   w określeniu problemów z drukowaniem/ znakowaniem  i kontrolą procesu.

Kompaktowa konstrukcja  i wytrzymała obudowa pozwalają na nieograniczoną swobodę ruchu

Weryfikator jakości kodów DataMan 8072 ma konstrukcję podobną do skanera ręcznego, przez co możliwość manewrowania jest niemal nieograniczona. Mała głowica zapewnia użytkownikom lepszy dostęp do kodów w zagłębionych lub trudno dostępnych miejscach. Opcjonalne akcesoria do kolumny z regulowaną wysokością zapewnia dodatkową elastyczność podczas pracy z częściami o nietypowych kształtach. Zintegrowany  z głowicą weryfikatora, laserowy wskaźnik ostrości zapewnia precyzyjne ogniskowanie. Weryfikator DataMan 8070 jest jedynym na rynku weryfikatorem o stopniu ochrony IP65 i wytrzymałej obudowie, która wytrzymuje nawet najtrudniejsze warunki  hal produkcyjnych.

Specyfikacja DMV-8072V oraz DMV-8072VHD
Symbolika Data Matrix
Pole widzenia 27 x 20 mm ( 17 x 13 mm HD )
Minimalna wielkość modułu 6.0 mil ( 3,5 mil HD )
Matryca 1.2 MP
Oświetlenie Oświetlenie 30º, 45º i 90º
Kolor oświetlaczy 660 nm czerwone LED
Komunikacja USB i Ethernet
Zasilanie USB: 6V and 1.0A
Ethernet: PoE Class 2
Waga 572 g bez przewodów
Wymiary 106 mm x 189 mm x 189 mm
Ochrona IP65
Certyfikaty (CE, UL, FCC) CE Certified
Zgodność ze standardami branżowymi ISO/IEC 15415, TR-29158 (AIM DPM)
Dołączona karta kalibracyjna *
Standardy aplikacji GS1, MIL-STD 130 UID, UDI, HIBCC, ISO 15434
System operacyjny Windows
Oprogramowanie DataMan Setup Tool

* Podstawowa karta kalibracyjna jest dołączona do weryfikatora DataMan 8070.
Kartę kalibracyjną z innymi symbolami zgodności można kupić osobno.