Systemy wizyjne serii In-Sight 7000 Gen.2

System wizyjny serii In-Sight 7000 stanowi prawdziwą rewolucję w dziedzinie uniwersalności, wydajności oraz łatwości integracji. Ten potężny system wizyjny zapewnia szybkie i precyzyjne prowadzenie czynności kontrolnych, a jego niewielkie rozmiary umożliwiają zastosowanie urządzenia nawet w przypadku linii produkcyjnych o bardzo ograniczonej ilości miejsca. Jedyna w swoim rodzaju modułowa konstrukcja może zostać z łatwością dostosowana do potrzeb każdej aplikacji.
▪ Zastosowanie wymienianego na miejscu układu świetlnego i optycznego zapewnia najwyższą elastyczność w zakresie dostosowania systemu do konkretnych aplikacji.
▪ Pełny zestaw skutecznych algorytmów i narzędzi wizyjnych Cognex pozwala na szybkie i niezawodne rozwiązywanie problemów z aplikacjami.
▪ Intuicyjny interfejs EasyBuilder umożliwia zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym użytkownikom konfigurowanie i monitorowanie aplikacji wizyjnych.
▪ Arkusz kalkulacyjny In-Sight spreadsheet zapewnia najwyższy poziom kontroli i bezpośredni dostęp do narzędzi wizyjnych i opcji komunikacji.

Czytaj więcej