Systemy wizyjne serii In-Sight 7000 Gen.2

Systemy wizyjne serii In-Sight 7000 Gen.2  (II generacja) stanowi przełom w elastyczności, wydajności i prostocie integracji. Ten efektywny system wizyjny wykonuje szybkie i dokładne inspekcje. Dzięki swym kompaktowym wymiarom łatwo mieści się w liniach produkcyjnych o ograniczonej przestrzeni. Jego unikalną, modułową konstrukcję cechuje duża możliwość indywidualnej konfiguracji dostosowanej do branży, zgodnie z wymaganiami w zakresie zastosowania określonymi przez użytkownika.

Ulepszona wydajność dotrzymuje kroku coraz większym prędkościom linii.

Stale rosnąca prędkość linii produkcyjnych nie oznacza już, że klienci muszą wybierać między wysoką prędkością a jakością działania w przemyśle – In-Sight 7000 oferuje obie te zalety! Dzięki ultraszybkiej akwizycji i wiodącym w branży narzędziom wizyjnym, takim jak PatMax RedLine®, SurfaceFX i OCRMax®, Systemy wizyjne serii In-Sight 7000 Gen.2  szybko lokalizuje część i z wysoką dokładnością wykonuje niezbędną inspekcję.

Elastyczna konstrukcja z możliwością indywidualnej konfiguracji dostosowanej do branży według wymagań użytkownika

W automatyce przemysłowej rozmiar uniwersalny rzadko jest rozmiarem odpowiednim. Z tego powodu system In-Sight 7000 zaprojektowano z wykorzystaniem elastycznej technologii obrazu Flexible Image TechnologyTM (FIT). Technologia ta optymalizuje proces tworzenia obrazu i ogranicza do minimum potrzebę stosowania kosztownego oświetlenia zewnętrznego. Wymienne i konfigurowane przez użytkownika moduły oświetleniowe oraz optyka zapewniają użytkownikom całkowitą elastyczność. Pozwala to dopasować system do konkretnego zastosowania

Systemy wizyjne serii In-Sight 7000 Gen.2 - Opcje optyki
W pełni funkcjonalny system radzący sobie z szerokiej gamy zastosowaniami wizyjnymi

System wizyjny In-Sight 7000 został wyposażony w pełen pakiet zaawansowanych algorytmów wizyjnych Cognex. Oprócz tego nowe funkcji pomagają użytkownikowi łatwo i niezawodnie sprostać wymogom określonego zastosowania.

Systemy wizyjne serii In-Sight 7000 Gen.2 - budowa

Dostępne rodzaje dodatkowego oświetlenia wewnętrznego

Poza elementami oświetlenia o niskim współczynniku kształtu system In-Sight 7000 jest kompatybilny również z technologią ImageMaxTM, stosowaną w czytnikach kodów serii DataMan® 360. Moduł technologii ImageMax oferuje oświetlenie rozproszone idealne do inspekcji części w różnych odległościach roboczych.
Systemy wizyjne serii In-Sight 7000 Gen.2 - oświetlenie

Łatwa integracja z infrastrukturą systemu użytkownika

Jak wszystkie systemy wizyjne In-Sight, system In-Sight 7000 korzysta z interfejsu In-Sight Explorer EasyBuilder® do ustawienia i monitorowania inspekcji wizyjnych . Ten intuicyjny interfejs przeprowadza operatorów krok po kroku przez proces konfiguracji, umożliwiając, zarówno nowicjuszom jak i doświadczonym użytkownikom, szybkie i łatwe skonfigurowanie aplikacji wizyjnych.
Za pomocą interfejsu EasyBuilder obsługiwanego metodą „wskaż i kliknij” można sprostać wymaganiom większości zastosowań. Jednak w przypadku zmiany wymogów określonego zastosowania arkusz kalkulacyjny In-Sight zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę, dając mu bezpośredni dostęp zarówno do narzędzi wizyjnych, jak i do możliwości w zakresie komunikacji. Dostęp do arkusza kalkulacyjnego nie tylko zapewnia elastyczność programowania pozwalającą na wprowadzanie zasadniczych zmian, lecz także oferuje pewność, że użytkownik będzie w stanie sprostać wszelkim zastosowaniom wizyjnym.
Systemy wizyjne serii In-Sight 7000 Gen.2 0 Spreadsheet
Interfejs użytkownika EasyBuilder oferuje intuicyjne instrukcje krok po kroku dla nawet najtrudniejszych zastosowań.
Ponieważ żadne programowanie ani arkusz kalkulacyjny nie są potrzebne, przygotowanie aplikacji do użytku następuje z przełomową prędkością.

Systemy wizyjne serii In-Sight 7000 Gen.2 - Easybuilder

Dane techniczne

 

Karta katalogowa InSight7000 G2 PL