Czujniki wizyjne serii In-Sight 2000

Czujniki wizyjne serii In-Sight 2000 i In-Signt 2000 Mini stanowią połączenie technologii In-Sight z prostotą i przystępnością czujnika wizyjnego. Są idealne do zastosowań eliminujących błędy. Czujniki te ustanawiają nowe normy łatwości użytkowania i elastyczności stosowania, za sprawą efektywnego połączenia sprawdzonych narzędzi wizyjnych In-Sight, prostej konfiguracji
i modułowej konstrukcji, z wymiennymi obiektywami i oświetlaczami

InSight 2000

InSight  2000 Mini  –  NOWOŚĆ!!!

InSigt 2000 mini

Wyjątkowo proste i ekonomiczne czujniki wizyjne

Niezrównana elastyczność Obiektywy oraz oświetlacze i filtry są wymienne, co pozwala łatwo dostosować się do praktycznie dowolnego środowiska, na linii produkcyjnej.

Zintegrowane oświetlenie dużej mocy

Technologia światła rozproszonego pozwala na niezawodną kontrolę wizyjną, w najtrudniejszych środowiskach – bez potrzeby stosowania kosztownego oświetlenia zewnętrznego.

Łatwa konfiguracja EasyBuilder

Łatwość użycia to nieodłączny element serii In-Sight 2000, poczynając od skutecznych narzędzi wizyjnych i interfejsu oprogramowania In-Sight Explorer, który sprawia, że konfiguracja jest szybka oraz zapewnia sprawną i niezawodną komunikację, z innymi urządzeniami automatyki w zakładzie.

Modele In-Sight 2000 dla każdej aplikacji

Czujniki serii In-Sight 2000, dostępne zarówno w wersji monochromatycznej jak i kolorowej oraz trzech różnych kombinacjach narzędzi wizyjnych, pozwalają wybrać niezbędny poziom funkcjonalności. Wiele aplikacji wymaga jedynie prostego dopasowania wzorca, dostępnego w modelu 2000-110. Modele 2000-120 i 2000-130 oferują szerszy zestaw narzędzi, w tym tryb z powiększeniem 2x, który zapewnia większy poziom szczegółowości obrazu, przy kontroli małych elementów na częściach.

InSight 2000

InSight 2000 mini

Pole widzenia czujnika InSight 2000

Pole widzenia czujnika InSight 2000 Mini

 

 Przegląd produktów Czujniki wizyjne EN